Cinema City Aréna

CC Aréna jegyvásárlás

A filmeket magyar és angol felirattal vetítjük.

Január 23. KEDD

10-es TEREM 11-es TEREM 12-es TEREM 13-as TEREM
18:00 18:00
18:15 18:15
18:30 18:30
18:45 18:45
19:00 19:00 19:00
19:15 The Next Guardian 19:15
19:30 A monostor gyermekei 19:30
19:45 74′ 19:45
20:00 Opening Film / Nyitófilm 20:00
20:15 20:15
20:30 20:30
20:45 20:45

Január 24. SZERDA

10-es TEREM 11-es TEREM 12-es TEREM 13-as TEREM
10:00 10:00
10:15 10:15
10:30 10:30
10:45 10:45
11:00 11:00 11:00 11:00
11:15 The Eagle Huntress 11:15 Hobbyhorse Revolution 11:15 11:15
11:30 A sasvadász lány 8 Avenue Lénine Hobbilovasok forradalma Shorts I. 11:30
11:45 Lenin sugárút 8. Rövidfilmek I. 11:45
12:00 12:00
12:15 87′ 90′ 74′ 12:15
12:30 Q&A Q&A Q&A 12:30
12:45 Közönségtalálkozó 101′ Közönségtalálkozó Közönségtalálkozó 12:45
13:00 Q&A 13:00
13:15 Közönségtalálkozó 13:15
13:30 13:30 13:30
13:45 The Next Guardian 13:45
14:00 A monostor gyermekei 14:00 14:00
14:15 Listen to the Silence 14:15
14:30 Hallgass a csendre! 14:30
14:45 74′ 14:45
15:00 Q&A 15:00 15:00 15:00
15:15 Közönségtalálkozó Burning Out 80′ Monk of the Sea 15:15
15:30 Kiégett orvosok Q&A Fizetős szerzetes 15:30
15:45 Közönségtalálkozó 15:45
16:00 69′ 16:00
16:15 85′ Q&A 16:15
16:30 Q&A Közönségtalálkozó 16:30
16:45 Közönségtalálkozó 16:45
17:00 17:00 17:00 17:00
17:15 Million Dollar Life 17:15 Waiting for the Sun 17:15
17:30 Egy millió dollár az életért Granny Project A Napra várva 17:30
17:45 Nagyi Projekt 17:45
18:00 78′ 18:00 18:00
18:15 Q&A School Life 90′ 18:15
18:30 Közönségtalálkozó 89′ Az Emberarcú Iskola Q&A 18:30
18:45 Q&A Közönségtalálkozó 18:45
19:00 Közönségtalálkozó 19:00
19:15 19:15 19:15
19:30 Stranger in Paradise 19:30 99′ 19:30 19:30
19:45 Idegenek a Paradicsomban Plaza de la Soledad DISCUSSION Radio Kobani 19:45
20:00 Vágyak tere VITA Rádió Kobani 20:00
20:15 72′ 20:15
20:30 Q&A 70′ 20:30
20:45 Közönségtalálkozó 84′ Q&A 20:45
21:00 Q&A 21:00 Közönségtalálkozó 21:00
21:15 Közönségtalálkozó Ultra 21:15
21:30 Ultra 21:30
21:45 21:45
22:00 22:00
22:15 84′ 22:15
22:30 Q&A 22:30
22:45 Közönségtalálkozó 22:45
23:00 23:00
23:15 23:15
23:30 23:30
23:45 23:45
00:00 00:00

Január 25. CSÜTÖRTÖK

10-es TEREM 11-es TEREM 12-es TEREM 13-as TEREM
10:00 10:00
10:15 10:15
10:30 10:30
10:45 10:45
11:00 11:00 11:00 11:00 11:00
11:15 Waiting for the Sun 11:15 Ultra Industry Program 11:15
11:30 A Napra várva Granny Project Ultra Szakmai Program 11:30
11:45 Nagyi Projekt 11:45
12:00 12:00
12:15 90′ 84′ 12:15
12:30 Q&A 89′ Q&A 12:30
12:45 Közönségtalálkozó Q&A Közönségtalálkozó 12:45
13:00 Közönségtalálkozó 13:00
13:15 13:15 13:15 13:15
13:30 Plaza de la Soledad Radio Kobani 13:30
13:45 Vágyak tere Rádió Kobani 13:45
14:00 14:00
14:15 70′ 14:15
14:30 84′ 14:30 Q&A 14:30
14:45 Q&A The Next Guardian Közönségtalálkozó 14:45
15:00 Közönségtalálkozó A monostor gyermekei 15:00
15:15 15:15 15:15
15:30 15:30 74′ Brexitannia 15:30
15:45 Monk of the Sea Q&A Brexitannia 15:45
16:00 Fizetős szerzetes Közönségtalálkozó 16:00
16:15 16:15
16:30 69′ 16:30 80′ 16:30
16:45 Q&A Listen to the Silence Q&A 17:00 16:45
17:00 Közönségtalálkozó Hallgass a csendre! Közönségtalálkozó 17:00
17:15 17:15
17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
17:45 8 Avenue Lénine 80′ Stranger in Paradise My Name is Hungry Buffalo 17:45
18:00 Lenin sugárút 8. Q&A Idegenek a Paradicsomban 18:00
18:15 Közönségtalálkozó Nevem Éhes Bölény 18:15
18:30 72′ 18:30
18:45 18:45 DISCUSSION 83′ 18:45
19:00 101′ The Good Postman VITA Q&A 19:00
19:15 Q&A A jóságos postás Közönségtalálkozó 19:15
19:30 Közönségtalálkozó 19:30
19:45 19:45 19:45
20:00 20:00 80′ Starless Dreams 20:00
20:15 Hobbyhorse Revolution Q&A Sötét álmok 20:15
20:30 Hobbilovasok forradalma Közönségtalálkozó 20:30 20:30
20:45 Burning Out 20:45
21:00 21:00 Kiégett orvosok 76′ 21:00
21:15 90′ Raving Iran Q&A 21:15
21:30 Q&A A tomboló Irán Közönségtalálkozó 21:30
21:45 Közönségtalálkozó 85′ 21:45
22:00 Q&A 22:00
22:15 85′ Közönségtalálkozó 22:15
22:30 Q&A 22:30
22:45 Közönségtalálkozó 22:45
23:00 23:00
23:15 23:15
23:30 23:30
23:45 23:45
00:00 00:00

Január 26. PÉNTEK

10-es TEREM 11-es TEREM 12-es TEREM 13-as TEREM
10:00 10:00 10:00
10:15 10:15 Love Me if You Can 10:15 10:15 10:15
10:30 Starless Dreams Szeress, ha tudsz! Communion School Life 10:30
10:45 Sötét álmok 62′ Az én vérem / Áldozat Az Emberarcú Iskola 10:45
11:00 Q&A 11:00
11:15 76′ Közönségtalálkozó 72′ 11:15
11:30 Q&A Q&A 11:30
11:45 Közönségtalálkozó Közönségtalálkozó 99′ 11:45
12:00 12:00 Q&A 12:00
12:15 Where the Wind Blew 12:15 Közönségtalálkozó 12:15
12:30 12:30 Ahonnan a szél fújt Little Gems 12:30
12:45 My Name is Hungry Buffalo Gyöngyszemek 12:45 12:45
13:00 74′ Raving Iran 13:00
13:15 Nevem Éhes Bölény A tomboló Irán 13:15
13:30 13:30 88′ 13:30
13:45 83′ The Act of Killing Q&A 13:45
14:00 Q&A Az ölés aktusa Közönségtalálkozó 84′ 14:00
14:15 Közönségtalálkozó Q&A 14:15
14:30 14:30 Közönségtalálkozó 14:30
14:45 14:45 The Call 14:45
15:00 Shorts I. 115′ Az igazság Palotája 15:00 15:00
15:15 Rövidfilmek I. MASTERCLASS 57 The Good Postman 15:15
15:30 MESTERKURZUS Q&A A jóságos postás 15:30
15:45 74′ Közönségtalálkozó 15:45
16:00 Q&A 16:00
16:15 Közönségtalálkozó 16:15 80′ 16:15
16:30 I Am Not Your Negro Q&A 16:30
16:45 16:45 16:45 Nem vagyok a rabszolgád Közönségtalálkozó 16:45
17:00 Love Me if You Can Ada for Mayor 17:00
17:15 Szeress, ha tudsz! Ada-t polgármesternek 17:15 17:15
17:30 62′ 93′ Brexitannia 17:30
17:45 DISCUSSION Q&A Brexitannia 17:45
18:00 VITA 86′ Közönségtalálkozó 18:00
18:15 Q&A 18:15
18:30 Közönségtalálkozó 80′ 18:30
18:45 18:45 Q&A 18:45
19:00 19:00 19:00 The Family Közönségtalálkozó 19:00
19:15 La Chana Shorts II. A családom 19:15
19:30 La Chana, a flamenco királynője Rövidfilmek II. 19:30 19:30
19:45 Houston, We Have a Problem! 19:45
20:00 72′ 20:00
20:15 84′ Q&A 106′ Huston, van egy kis gondunk! 20:15
20:30 Q&A Közönségtalálkozó Q&A 20:30
20:45 Közönségtalálkozó Közönségtalálkozó 88′ 20:45
21:00 21:00 Q&A 21:00
21:15 21:15 Depth Two 21:15 Közönségtalálkozó 21:15
21:30 Little Gems Mélyre temetve Babylon Dreamers 21:30
21:45 Gyöngyszemek Babiloni álmodozók 21:45 21:45
22:00 Bobbi Jene 22:00
22:15 77′ Bobbi Jene 22:15
22:30 88′ Q&A 87′ 22:30
22:45 Q&A Közönségtalálkozó Q&A 22:45
23:00 Közönségtalálkozó Közönségtalálkozó 94′ 23:00
23:15 Q&A 23:15
23:30 Közönségtalálkozó 23:30
23:45 23:45
00:00 00:00

Január 27. SZOMBAT

10-es TEREM 11-es TEREM 12-es TEREM 13-as TEREM
10:00 10:00 10:00
10:15 Libera Nos 10:15 10:15
10:30 Szabadíts meg a gonosztól Resurrecting Hassan 10:30
10:45 Életre kelteni Hassant 10:45
11:00 11:00
11:15 90′ 11:15
11:30 Q&A 11:30
11:45 Közönségtalálkozó 100′ 11:45
12:00 Q&A 12:00
12:15 12:15 Közönségtalálkozó 12:15
12:30 Shorts II. 12:30
12:45 Rövidfilmek II. 12:45 12:45
13:00 Bobbi Jene 13:00
13:15 72′ Bobbi Jene 13:15
13:30 Q&A 13:30
13:45 Közönségtalálkozó 13:45
14:00 94′ 14:00
14:15 14:15 Q&A 14:15
14:30 Depth Two Közönségtalálkozó 14:30
14:45 Mélyre temetve 14:45
15:00 15:00 15:00
15:15 A Modern Man 15:15
15:30 77′ Egy divatos férfi 15:30
15:45 Q&A 15:45
16:00 Közönségtalálkozó 16:00
16:15 85′ 16:15
16:30 16:30 Q&A 16:30
16:45 Communion Közönségtalálkozó 16:45
17:00 Az én vérem / Áldozat 17:00
17:15 17:15 17:15
17:30 72′ Houston, We Have a Problem! 17:30
17:45 DISCUSSION 17:45
18:00 VITA Huston, van egy kis gondunk! 18:00
18:15 18:15
18:30 88′ 18:30
18:45 Q&A 18:45
19:00 19:00 Közönségtalálkozó 19:00
19:15 Babylon Dreamers 19:15
19:30 Babiloni álmodozók 19:30 19:30
19:45 La Chana 19:45
20:00 La Chana, a flamenco királynője 20:00
20:15 84′ 20:15
20:30 Q&A 20:30
20:45 Közönségtalálkozó 84′ 20:45
21:00 Q&A 21:00
21:15 21:15 Közönségtalálkozó 21:15
21:30 The Family 21:30
21:45 A családom 21:45 21:45
22:00 Shorts III. 22:00
22:15 Rövidfilmek III. 22:15
22:30 22:30
22:45 106 71′ 22:45
23:00 Q&A Q&A 23:00
23:15 Közönségtalálkozó Közönségtalálkozó 23:15
23:30 23:30
23:45 23:45
00:00 00:00

 

Január 28. VASÁRNAP

10-es TEREM 11-es TEREM 12-es TEREM 13-as TEREM
10:00 10:00
10:15 10:15
10:30 10:30
10:45 10:45
11:00 11:00 11:00
11:15 Million Dollar Life 11:15
11:30 Egy millió dollár az életért 11:30 11:30
11:45 Resurrecting Hassan 11:45
12:00 Életre kelteni Hassant 12:00
12:15 80′ 12:15
12:30 Q&A 12:30
12:45 Közönségtalálkozó 12:45
13:00 100′ 13:00
13:15 13:15 Q&A 13:15
13:30 Shorts III. Közönségtalálkozó 13:30
13:45 Rövidfilmek III. 13:45
14:00 14:00
14:15 71′ 14:15
14:30 Q&A 14:30
14:45 Közönségtalálkozó 14:45
15:00 15:00 15:00
15:15 15:15 Ada for Mayor 15:15
15:30 I Am Not Your Negro Ada-t polgármesternek 15:30
15:45 Nem vagyok a rabszolgád 15:45
16:00 16:00
16:15 86′ 16:15
16:30 93′ DISCUSSION 16:30
16:45 Q&A VITA 16:45
17:00 Közönségtalálkozó 17:00
17:15 17:15
17:30 17:30
17:45 17:45 17:45 17:45
18:00 The Call A Modern Man 18:00
18:15 Az Igazság Palotája Egy divatos férfi 18:15
18:30 57′ 18:30
18:45 Q&A 18:45
19:00 Közönségtalálkozó 85′ 19:00
19:15 Q&A 19:15
19:30 Közönségtalálkozó 19:30
19:45 19:45 19:45
20:00 Libera Nos 20:00 20:00
20:15 Szabadíts meg a gonosztól The Eagle Huntress 20:15
20:30 A sasvadász lány 20:30
20:45 20:45
21:00 90′ 21:00
21:15 Q&A 87′ 21:15
21:30 Közönségtalálkozó Q&A 21:30
21:45 Közönségtalálkozó 21:45
22:00 22:00
22:15 22:15
22:30 22:30
22:45 22:45
23:00 23:00
23:15 23:15
23:30 23:30
23:45 23:45
00:00 00:00
A program változtatás jogát fenntartjuk!