BIDF 2020 – Official List of the Competition Films

MAIN COMPETITION CATEGORIES

Fight for Your Freedom / Harc a szabadságodért 

For Sama
Kislányomnak, Sama-nak
Rendező: Waad al-Kateab
Producer: Waad alKateab
Operatőr: Waad al-Kateab
Vágó: Waad al-Kateab

Everything Must Fall
Bukjon minden!
Rendező: Rehad Desai
Producer: Rehad Desai
Operatőr: Nic Hofmeyr
Vágó: Megan Gill, Arya Lalloo, Geert Veuskens

For Sama
Kislányomnak, Sama-nak
Rendező: Waad al-Kateab
Producer: Waad alKateab
Operatőr: Waad al-Kateab
Vágó: Waad al-Kateab

Everything Must Fall
Bukjon minden!
Rendező: Rehad Desai
Producer: Rehad Desai
Operatőr: Nic Hofmeyr
Vágó: Megan Gill, Arya Lalloo, Geert Veuskens

For Sama
Kislányomnak, Sama-nak
Rendező: Waad al-Kateab
Producer: Waad alKateab
Operatőr: Waad al-Kateab
Vágó: Waad al-Kateab

Everything Must Fall
Bukjon minden!
Rendező: Rehad Desai
Producer: Rehad Desai
Operatőr: Nic Hofmeyr
Vágó: Megan Gill, Arya Lalloo, Geert Veuskens

Shooting the Mafia
Aki a maffiát fotózta
Rendező: Kim Longinotto
Producer: Niamh Fagan
Operatőr: Kim Longinotto
Vágó: Ollie Huddleston

On Air
Egy Szabad Rádió
Rendező: Manno Lanssens
Producer: Ellen De Waele
Operatőr: João Ribeiro
Vágó: Jan De Coster

Shooting the Mafia
Aki a maffiát fotózta
Rendező: Kim Longinotto
Producer: Niamh Fagan
Operatőr: Kim Longinotto
Vágó: Ollie Huddleston

On Air
Egy Szabad Rádió
Rendező: Manno Lanssens
Producer: Ellen De Waele
Operatőr: João Ribeiro
Vágó: Jan De Coster

Shooting the Mafia
Aki a maffiát fotózta
Rendező: Kim Longinotto
Producer: Niamh Fagan
Operatőr: Kim Longinotto
Vágó: Ollie Huddleston

On Air
Egy Szabad Rádió
Rendező: Manno Lanssens
Producer: Ellen De Waele
Operatőr: João Ribeiro
Vágó: Jan De Coster

I Had a Dream
Volt egy álmom
Rendező: Claudia Tosi
Producer: Claudia Tosi
Operatőr: Claudia Tosi, Andrea Gioacchini
Vágó: Marco Duretti

The Cave 
Az underground kórház
Rendező: Feras Fayyad
Producer: Kirstine Barfod
Operatőr: Mohammad Kheir, Ammar Suleiman, Mohammad Eyad
Vágó: Per K. Kirkegaard, Denniz Göl Bertelsen

I Had a Dream
Volt egy álmom
Rendező: Claudia Tosi
Producer: Claudia Tosi
Operatőr: Claudia Tosi, Andrea Gioacchini
Vágó: Marco Duretti

The Cave 
Az underground kórház
Rendező: Feras Fayyad
Producer: Kirstine Barfod
Operatőr: Mohammad Kheir, Ammar Suleiman, Mohammad Eyad
Vágó: Per K. Kirkegaard, Denniz Göl Bertelsen

I Had a Dream
Volt egy álmom
Rendező: Claudia Tosi
Producer: Claudia Tosi
Operatőr: Claudia Tosi, Andrea Gioacchini
Vágó: Marco Duretti

The Cave 
Az underground kórház
Rendező: Feras Fayyad
Producer: Kirstine Barfod
Operatőr: Mohammad Kheir, Ammar Suleiman, Mohammad Eyad
Vágó: Per K. Kirkegaard, Denniz Göl Bertelsen

Citizen K
K polgártárs
Rendező: Alex Gibney
Producer: John-Paul Bernbach
Operatőr: Mark Garrett, Denis Sinyakov
Vágó: Michael J. Palmer



Citizen K
K polgártárs
Rendező: Alex Gibney
Producer: John-Paul Bernbach
Operatőr: Mark Garrett, Denis Sinyakov
Vágó: Michael J. Palmer



Fight for Your Identity / Harc az identitásodért 

Jonathan Agassi Saved My Life
Megmentőm: Jonathan Agassi
Rendező: Tomer Heymann
Producer: Barak Heymann, Tomer Heymann
Operatőr: Addie Reiss, Tomer Heymann
Vágó: Tal Rabiner, Alex Khosid

School of Seduction
A csábítás iskolája
Rendező: Alina Rudnitskaya
Producer: Sigrid Jonsson Dyekjær
Operatőr: Alina Rudnitskaya, Alexander Demyanenko, Fedor Bakulin, Aygul Musina, Sergei Maksimov
Vágó: Cathrine Ambus

Jonathan Agassi Saved My Life
Megmentőm: Jonathan Agassi
Rendező: Tomer Heymann
Producer: Barak Heymann, Tomer Heymann
Operatőr: Addie Reiss, Tomer Heymann
Vágó: Tal Rabiner, Alex Khosid

School of Seduction
A csábítás iskolája
Rendező: Alina Rudnitskaya
Producer: Sigrid Jonsson Dyekjær
Operatőr: Alina Rudnitskaya, Alexander Demyanenko, Fedor Bakulin, Aygul Musina, Sergei Maksimov
Vágó: Cathrine Ambus

Jonathan Agassi Saved My Life
Megmentőm: Jonathan Agassi
Rendező: Tomer Heymann
Producer: Barak Heymann, Tomer Heymann
Operatőr: Addie Reiss, Tomer Heymann
Vágó: Tal Rabiner, Alex Khosid

School of Seduction
A csábítás iskolája
Rendező: Alina Rudnitskaya
Producer: Sigrid Jonsson Dyekjær
Operatőr: Alina Rudnitskaya, Alexander Demyanenko, Fedor Bakulin, Aygul Musina, Sergei Maksimov
Vágó: Cathrine Ambus

In Search…
Újra nő
Rendező: Beryl Magoko
Producer: JULE KATINKA CRAMER
Operatőr: Jule Katinka Cramer
Vágó: Fani Schoinopoulou

Heartbound
Szív a szívvel
Rendező: Janus Metz
Producer: LISE LENSE-MØLLER
Operatőr: Henrik Bohn Ipsen
Vágó: Marion Seraina Tuor, Søren Ebbe

In Search…
Újra nő
Rendező: Beryl Magoko
Producer: JULE KATINKA CRAMER
Operatőr: Jule Katinka Cramer
Vágó: Fani Schoinopoulou

Heartbound
Szív a szívvel
Rendező: Janus Metz
Producer: LISE LENSE-MØLLER
Operatőr: Henrik Bohn Ipsen
Vágó: Marion Seraina Tuor, Søren Ebbe

In Search…
Újra nő
Rendező: Beryl Magoko
Producer: JULE KATINKA CRAMER
Operatőr: Jule Katinka Cramer
Vágó: Fani Schoinopoulou

Heartbound
Szív a szívvel
Rendező: Janus Metz
Producer: LISE LENSE-MØLLER
Operatőr: Henrik Bohn Ipsen
Vágó: Marion Seraina Tuor, Søren Ebbe

Life is but a Dream
Álom – élet
Rendező: Margherita Pescetti
Producer: Pietro Masturzo
Operatőr: Pietro Masturzo
Vágó: Arianna Cocchi

On the Water
A mesélő folyó
Rendező: Goran Devic
Producer: Mr. Hrvoje Osvadic
Operatőr: Damian Nenadic
Vágó: Marion JAN KLEMSCHE, VANJA SIRUČEK

Life is but a Dream
Álom – élet
Rendező: Margherita Pescetti
Producer: Pietro Masturzo
Operatőr: Pietro Masturzo
Vágó: Arianna Cocchi

On the Water
A mesélő folyó
Rendező: Goran Devic
Producer: Mr. Hrvoje Osvadic
Operatőr: Damian Nenadic
Vágó: Marion JAN KLEMSCHE, VANJA SIRUČEK

Life is but a Dream
Álom – élet
Rendező: Margherita Pescetti
Producer: Pietro Masturzo
Operatőr: Pietro Masturzo
Vágó: Arianna Cocchi

On the Water
A mesélő folyó
Rendező: Goran Devic
Producer: Mr. Hrvoje Osvadic
Operatőr: Damian Nenadic
Vágó: Marion JAN KLEMSCHE, VANJA SIRUČEK

Progress in the valley of the people who don’t know
Kombájn-város újkori kihívásai
Rendező:
Mr. Florian Kunert
Producer:
Stefan Gieren, Florian Kunert, Sarah Schreier
Operatőr:
Joanna Piechotta
Vágó:
Florian Kunert, Ian Purnell

Leftover Women
Huszonéves vénlányok
Rendező: Shosh Shlam & Hilla Medalia 
Producer: Hilla Medalia & Shosh Shlam 
Operatőr: Shen Mi, Fan Jian 
Vágó: Joelle Alexis

Progress in the valley of the people who don’t know
Kombájn-város újkori kihívásai
Rendező:
Mr. Florian Kunert
Producer:
Stefan Gieren, Florian Kunert, Sarah Schreier
Operatőr:
Joanna Piechotta
Vágó:
Florian Kunert, Ian Purnell

Leftover Women
Huszonéves vénlányok
Rendező: Shosh Shlam & Hilla Medalia 
Producer: Hilla Medalia & Shosh Shlam 
Operatőr: Shen Mi, Fan Jian 
Vágó: Joelle Alexis

Progress in the valley of the people who don’t know
Kombájn-város újkori kihívásai
Rendező:
Mr. Florian Kunert
Producer:
Stefan Gieren, Florian Kunert, Sarah Schreier
Operatőr:
Joanna Piechotta
Vágó:
Florian Kunert, Ian Purnell

Leftover Women
Huszonéves vénlányok
Rendező: Shosh Shlam & Hilla Medalia 
Producer: Hilla Medalia & Shosh Shlam 
Operatőr: Shen Mi, Fan Jian 
Vágó: Joelle Alexis

Fight for Your Child / Harc a gyermekedért 

One Child Nation
Egy család / egy gyerek országa
Rendező: Nanfu Wang
Producer: Nanfu Wang
Operatőr: Nanfu Wang, Yuanchen Liu
Vágó: Nanfu Wang

Scheme Birds
Elveszett „csókák”
Rendező: Ellen Fiske
Producer: Mario Adamson
Operatőr: Ellinor Hallin
Vágó: Hanna Lejonqvist SFK

One Child Nation
Egy család / egy gyerek országa
Rendező: Nanfu Wang
Producer: Nanfu Wang
Operatőr: Nanfu Wang, Yuanchen Liu
Vágó: Nanfu Wang

Scheme Birds
Elveszett „csókák”
Rendező: Ellen Fiske
Producer: Mario Adamson
Operatőr: Ellinor Hallin
Vágó: Hanna Lejonqvist SFK

One Child Nation
Egy család / egy gyerek országa
Rendező: Nanfu Wang
Producer: Nanfu Wang
Operatőr: Nanfu Wang, Yuanchen Liu
Vágó: Nanfu Wang

Scheme Birds
Elveszett „csókák”
Rendező: Ellen Fiske
Producer: Mario Adamson
Operatőr: Ellinor Hallin
Vágó: Hanna Lejonqvist SFK

Forget Me Not
Nefelejcs
Rendező: Sun Hee Engelstoft
Producer: Monica Hellström
Operatőr: Sun Hee Engelstoft, Linda Wassberg, Camilla Hjelm Knudsen, Maria Von Hausswolff
Vágó: Rebecca Lønqvist

Forget Me Not
Junha bolygója
Rendező: HYUNG-SOOK HONG
Producer: SEOK-PIL KANG
Operatőr: JUHWAN LEE; HYUNG-SOOK HONG
Vágó: YEON-JUNG LEE

Forget Me Not
Nefelejcs
Rendező: Sun Hee Engelstoft
Producer: Monica Hellström
Operatőr: Sun Hee Engelstoft, Linda Wassberg, Camilla Hjelm Knudsen, Maria Von Hausswolff
Vágó: Rebecca Lønqvist

Forget Me Not
Junha bolygója
Rendező: HYUNG-SOOK HONG
Producer: SEOK-PIL KANG
Operatőr: JUHWAN LEE; HYUNG-SOOK HONG
Vágó: YEON-JUNG LEE

Forget Me Not
Nefelejcs
Rendező: Sun Hee Engelstoft
Producer: Monica Hellström
Operatőr: Sun Hee Engelstoft, Linda Wassberg, Camilla Hjelm Knudsen, Maria Von Hausswolff
Vágó: Rebecca Lønqvist

Forget Me Not
Junha bolygója​
Rendező: HYUNG-SOOK HONG
Producer: SEOK-PIL KANG
Operatőr: JUHWAN LEE; HYUNG-SOOK HONG
Vágó: YEON-JUNG LEE

Love Child
Szerelemgyerek
Rendező: Eva Mulvad
Producer: Sigrid Jonsson Dyekjær
Operatőr: Eva Mulvad
Vágó: Adam Nielsen

White Mama
A fehér mama
Rendező: Zosya Rodkevich
Producer: Alexander Rastorguev
Operatőr: Zosya Rodkevich
Vágó: Evgeniya Ostanina

Love Child
Szerelemgyerek
Rendező: Eva Mulvad
Producer: Sigrid Jonsson Dyekjær
Operatőr: Eva Mulvad
Vágó: Adam Nielsen

White Mama
A fehér mama
Rendező: Zosya Rodkevich
Producer: Alexander Rastorguev
Operatőr: Zosya Rodkevich
Vágó: Evgeniya Ostanina

Love Child
Szerelemgyerek
Rendező: Eva Mulvad
Producer: Sigrid Jonsson Dyekjær
Operatőr: Eva Mulvad
Vágó: Adam Nielsen

White Mama
A fehér mama
Rendező: Zosya Rodkevich
Producer: Alexander Rastorguev
Operatőr: Zosya Rodkevich
Vágó: Evgeniya Ostanina

Midnight Family
Család az éjszakában
Rendező: Luke Lorentzen
Producer: Luke Lorentzen
Operatőr: Luke Lorentzen
Vágó: Luke Lorentzen

Around the Bed of a Dying Collaborator
Egy haldokló kollaboráns ágyánál
Rendező: Tal Michael
Producer: Ronnie Manor
Operatőr: Tulik Galon
Vágó: Ido Bahat

Midnight Family
Család az éjszakában
Rendező: Luke Lorentzen
Producer: Luke Lorentzen
Operatőr: Luke Lorentzen
Vágó: Luke Lorentzen

Around the Bed of a Dying Collaborator
Egy haldokló kollaboráns ágyánál
Rendező: Tal Michael
Producer: Ronnie Manor
Operatőr: Tulik Galon
Vágó: Ido Bahat

Midnight Family
Család az éjszakában
Rendező: Luke Lorentzen
Producer: Luke Lorentzen
Operatőr: Luke Lorentzen
Vágó: Luke Lorentzen

Around the Bed of a Dying Collaborator
Egy haldokló kollaboráns ágyánál
Rendező: Tal Michael
Producer: Ronnie Manor
Operatőr: Tulik Galon
Vágó: Ido Bahat

Fight for Your Dream / Harc az álmaidért

Honeyland
Méz – királynő
Rendező: Ljubomir Stefanov
Producer: Atanas Georgiev
Operatőr: Fejmi Daut, Samir Ljuma
Vágó: Atanas Georgiev

Walking on Water
Úszó sétány
Rendező: Andrey M Paounov
Producer: Izabella Tzenkova
Operatőr: Andrey M Paounov
Vágó: Andrey M Paounov, Anastas Petkov

Honeyland
Méz – királynő
Rendező: Ljubomir Stefanov
Producer: Atanas Georgiev
Operatőr: Fejmi Daut, Samir Ljuma
Vágó: Atanas Georgiev

Walking on Water
Úszó sétány
Rendező: Andrey M Paounov
Producer: Izabella Tzenkova
Operatőr: Andrey M Paounov
Vágó: Andrey M Paounov, Anastas Petkov

Honeyland
Méz – királynő
Rendező: Ljubomir Stefanov
Producer: Atanas Georgiev
Operatőr: Fejmi Daut, Samir Ljuma
Vágó: Atanas Georgiev

Walking on Water
Úszó sétány
Rendező: Andrey M Paounov
Producer: Izabella Tzenkova
Operatőr: Andrey M Paounov
Vágó: Andrey M Paounov, Anastas Petkov

Butterfly
Pillangó
Rendező: Alessandro Cassigoli
Producer: Michele Fornasero
Operatőr: Giuseppe Maio
Vágó: Giogiò Franchini

The Revenge of the Diva
A Díva visszavág
Rendező: Mr. Gustav Ahlgren
Producer: Mr. Gustav Ahlgren
Operatőr: Gustav Ahlgren, Ellinor Hallin
Vágó: Alexandra Litén, Nils Nouchi, Matts Barrett

Butterfly
Pillangó
Rendező: Alessandro Cassigoli
Producer: Michele Fornasero
Operatőr: Giuseppe Maio
Vágó: Giogiò Franchini

The Revenge of the Diva
A Díva visszavág
Rendező: Mr. Gustav Ahlgren
Producer: Mr. Gustav Ahlgren
Operatőr: Gustav Ahlgren, Ellinor Hallin
Vágó: Alexandra Litén, Nils Nouchi, Matts Barrett

Butterfly
Pillangó
Rendező: Alessandro Cassigoli
Producer: Michele Fornasero
Operatőr: Giuseppe Maio
Vágó: Giogiò Franchini

The Revenge of the Diva
A Díva visszavág
Rendező: Mr. Gustav Ahlgren
Producer: Mr. Gustav Ahlgren
Operatőr: Gustav Ahlgren, Ellinor Hallin
Vágó: Alexandra Litén, Nils Nouchi, Matts Barrett

Maiden
Szűzkéz
Rendező: Alex Holmas
Producer: Victoria Gregory
Operatőr: Alex Holmes
Vágó: Katie Bryer

Born 2 Drive
Száguldó család
Rendező: Daniel Fahre
Producer: Tom Marius Kittilsen, Knut Inge Solbu / Janne Hjeltnes
Operatőr: Daniel Fahre
Vágó: Svein Olav Sandem, Kalle Doniselli Guldbransen

Maiden
Szűzkéz
Rendező: Alex Holmas
Producer: Victoria Gregory
Operatőr: Alex Holmes
Vágó: Katie Bryer

Born 2 Drive
Száguldó család
Rendező: Daniel Fahre
Producer: Tom Marius Kittilsen, Knut Inge Solbu / Janne Hjeltnes
Operatőr: Daniel Fahre
Vágó: Svein Olav Sandem, Kalle Doniselli Guldbransen

Maiden
Szűzkéz
Rendező: Alex Holmas
Producer: Victoria Gregory
Operatőr: Alex Holmes
Vágó: Katie Bryer

Born 2 Drive
Száguldó család
Rendező: Daniel Fahre
Producer: Tom Marius Kittilsen, Knut Inge Solbu / Janne Hjeltnes
Operatőr: Daniel Fahre
Vágó: Svein Olav Sandem, Kalle Doniselli Guldbransen

The Men’s Room
Belépés csak férfiakna
Rendező: Petter Sommer
Producer: Kari Anne Moe & Gudmundur Gunnarsson
Operatőr: Petter Sommer & Jo Vemund Svendsen
Vágó: Petter Sommer & Jo Vemund Svendsen

The Men’s Room
Belépés csak férfiakna
Rendező: Petter Sommer
Producer: Kari Anne Moe & Gudmundur Gunnarsson
Operatőr: Petter Sommer & Jo Vemund Svendsen
Vágó: Petter Sommer & Jo Vemund Svendsen

OTHER COMPETITION CATEGORIES

Competition of Young Filmmakers / Fiatal filmesek versenye

Connected
Összekötve
Rendező: Aleksandra Maciejczyk
Producer: Agata Golanska
Operatőr: Maciej Edelman
Vágó: Sabina Filipowicz, Kamil Grzybowski

Swatted
Rajta(d)ütés
Rendező: Ismaël Joffroy Chandoutis
Producer: Mr. Luc-Jérôme Bailleul
Operatőr: Ismaël Joffroy Chandoutis
Vágó: Maël Delorme, Céline Perreard, Ismaël Joffroy Chandoutis

Connected
Összekötve
Rendező: Aleksandra Maciejczyk
Producer: Agata Golanska
Operatőr: Maciej Edelman
Vágó: Sabina Filipowicz, Kamil Grzybowski

Swatted
Rajta(d)ütés
Rendező: Ismaël Joffroy Chandoutis
Producer: Mr. Luc-Jérôme Bailleul
Operatőr: Ismaël Joffroy Chandoutis
Vágó: Maël Delorme, Céline Perreard, Ismaël Joffroy Chandoutis

Connected
Összekötve
Rendező: Aleksandra Maciejczyk
Producer: Agata Golanska
Operatőr: Maciej Edelman
Vágó: Sabina Filipowicz, Kamil Grzybowski

Swatted
Rajta(d)ütés
Rendező: Ismaël Joffroy Chandoutis
Producer: Mr. Luc-Jérôme Bailleul
Operatőr: Ismaël Joffroy Chandoutis
Vágó: Maël Delorme, Céline Perreard, Ismaël Joffroy Chandoutis

Like Them
Például Ők
Rendező: Pau Ortiz
Producer: Janneke Doolaard
Operatőr: Hans Bouma
Vágó: Sabina Murk-Jaep van der Schaaf

Viva Løten
Éljen Loten!
Rendező: Teresia Fant
Producer: Teresia Fant
Operatőr: Jonathan Bjerstedt
Vágó: Geir F. Rolandsen

Like Them
Például Ők
Rendező: Pau Ortiz
Producer: Janneke Doolaard
Operatőr: Hans Bouma
Vágó: Sabina Murk-Jaep van der Schaaf

Viva Løten
Éljen Loten!
Rendező: Teresia Fant
Producer: Teresia Fant
Operatőr: Jonathan Bjerstedt
Vágó: Geir F. Rolandsen

Like Them
Például Ők
Rendező: Pau Ortiz
Producer: Janneke Doolaard
Operatőr: Hans Bouma
Vágó: Sabina Murk-Jaep van der Schaaf

Viva Løten
Éljen Loten!
Rendező: Teresia Fant
Producer: Teresia Fant
Operatőr: Jonathan Bjerstedt
Vágó: Geir F. Rolandsen

Dandelion Mum
Gyermekláncfű anyu
Rendező: Barbora Hollan
Producer: Barbora Hollan
Operatőr: Annicken Aasheim, Barbora Hollan
Vágó: Anni Tiannen

All Cats are Grey in the Dark
Sötétben minden macska szürke
Rendező: Mr. Lasse Linder
Producer: Mrs. Edith Flückiger
Operatőr: Robin Angst
Vágó: Michèle Flury

Dandelion Mum
Gyermekláncfű anyu
Rendező: Barbora Hollan
Producer: Barbora Hollan
Operatőr: Annicken Aasheim, Barbora Hollan
Vágó: Anni Tiannen

All Cats are Grey in the Dark
Sötétben minden macska szürke
Rendező: Mr. Lasse Linder
Producer: Mrs. Edith Flückiger
Operatőr: Robin Angst
Vágó: Michèle Flury

Dandelion Mum
Gyermekláncfű anyu
Rendező: Barbora Hollan
Producer: Barbora Hollan
Operatőr: Annicken Aasheim, Barbora Hollan
Vágó: Anni Tiannen

All Cats are Grey in the Dark
Sötétben minden macska szürke
Rendező: Mr. Lasse Linder
Producer: Mrs. Edith Flückiger
Operatőr: Robin Angst
Vágó: Michèle Flury

Dancing for You
Neked táncolok
Rendező: Katarzyna Lesisz
Producer: Ewa Jastrzebska
Operatőr: Mateusz Dymek, Sebastian Weber
Vágó: Michal Poddebniak

19.91
19.91
Rendező: Emilia Sniegoska
Producer: Ewa Jastrzebska
Operatőr: Ewa Radzewicz
Vágó: Ania Gontarczyk, Emilia Sniegoska

Dancing for You
Neked táncolok
Rendező: Katarzyna Lesisz
Producer: Ewa Jastrzebska
Operatőr: Mateusz Dymek, Sebastian Weber
Vágó: Michal Poddebniak

19.91
19.91
Rendező: Emilia Sniegoska
Producer: Ewa Jastrzebska
Operatőr: Ewa Radzewicz
Vágó: Ania Gontarczyk, Emilia Sniegoska

Dancing for You
Neked táncolok
Rendező: Katarzyna Lesisz
Producer: Ewa Jastrzebska
Operatőr: Mateusz Dymek, Sebastian Weber
Vágó: Michal Poddebniak

19.91
19.91
Rendező: Emilia Sniegoska
Producer: Ewa Jastrzebska
Operatőr: Ewa Radzewicz
Vágó: Ania Gontarczyk, Emilia Sniegoska

The End of the Season
Nyár – utó
Rendező: Stanislaw Cuske
Producer: Ewa Jastrzebska, Jerzy Kapuscinski
Operatőr: Stanislaw Cuske
Vágó: Adriana Fernandez Castellanos

The End of the Season
Nyár – utó
Rendező: Stanislaw Cuske
Producer: Ewa Jastrzebska, Jerzy Kapuscinski
Operatőr: Stanislaw Cuske
Vágó: Adriana Fernandez Castellanos

Hungarian Competition / Magyar versenyprogram

Pure Movements 
Tiszta mozdulatok

Rendező: Mr. Péter Pál Tóth
Producer: Mr. Sándor Buglya
Operatőr: Mr. Péter Pál Tóth
Vágó: Mr. Péter Pál Tót

Cryene Donovan
Cryene Donovan
Rendező:
Mr. Dénes Németh
Producer:
Linda Pfeiffer; György Pálos; Ferenc Pusztai
Operatőr:
Mr. Dénes Németh
Vágó:
Mr. Dénes Németh

Pure Movements
Tiszta mozdulatok

Rendező: Mr. Péter Pál Tóth
Producer: Mr. Sándor Buglya
Operatőr: Mr. Péter Pál Tóth
Vágó: Mr. Péter Pál Tóth

Cryene Donovan
Cryene Donovan
Rendező:
Mr. Dénes Németh
Producer:
Linda Pfeiffer; György Pálos; Ferenc Pusztai
Operatőr:
Mr. Dénes Németh
Vágó:
Mr. Dénes Németh

Pure Movements
Tiszta mozdulatok

Rendező: Mr. Péter Pál Tóth
Producer: Mr. Sándor Buglya
Operatőr: Mr. Péter Pál Tóth
Vágó: Mr. Péter Pál Tóth

Cryene Donovan
Cryene Donovan
Rendező:
Mr. Dénes Németh
Producer:
Linda Pfeiffer; György Pálos; Ferenc Pusztai
Operatőr:
Mr. Dénes Németh
Vágó:
Mr. Dénes Németh

My son, Iulian
Fiam, Julian
Rendező:
Ugron Reka
Producer:
Muhi András Pires
Operatőr:
Ugron Réka
Vágó:
Kővári Szabolcs Olivér

The Two of Us
Ketten
Rendező:
Mr. Dobray György
Producer:
Mr. Dobray György and Détári Géza
Operatőr:
Máté Dobray
Vágó:
Máté Dobray

My son, Iulian
Fiam, Julian
Rendező:
Ugron Reka
Producer:
Muhi András Pires
Operatőr:
Ugron Réka
Vágó:
Kővári Szabolcs Olivér

The Two of Us
Ketten
Rendező:
Mr. Dobray György
Producer:
Mr. Dobray György and Détári Géza
Operatőr:
Máté Dobray
Vágó:
Máté Dobray

My son, Iulian
Fiam, Julian
Rendező:
Ugron Reka
Producer:
Muhi András Pires
Operatőr:
Ugron Réka
Vágó:
Kővári Szabolcs Olivér

The Two of Us
Ketten
Rendező:
Mr. Dobray György
Producer:
Mr. Dobray György and Détári Géza
Operatőr:
Máté Dobray
Vágó:
Máté Dobray

Wholeheartedly
Teljes szívvel
Rendező:
Dorottya Ócsai
Producer:
Ms. Tóth Anna
Operatőr:
Kővári Gábor
Vágó:
Pap Levente

Not About Family
Csak családról ne!
Rendező:
Anna Kis
Producer:
Sára László, Marcell Gerő
Operatőr:
Nagy Zágon, Gergő Somogyvári , Ákos Nyoszoli, András Táborosi, Domonkos Rónai
Vágó:
Zsolt Hájos

Wholeheartedly
Teljes szívvel
Rendező:
Dorottya Ócsai
Producer:
Ms. Tóth Anna
Operatőr:
Kővári Gábor
Vágó:
Pap Levente

Not About Family
Csak családról ne!

Rendező:
Anna Kis
Producer:
Sára László, Marcell Gerő
Operatőr:
Nagy Zágon, Gergő Somogyvári , Ákos Nyoszoli, András Táborosi, Domonkos Rónai
Vágó:
Zsolt Hájos

Wholeheartedly
Teljes szívvel
Rendező:
Dorottya Ócsai
Producer:
Ms. Tóth Anna
Operatőr:
Kővári Gábor
Vágó:
Pap Levente

Not About Family
Csak családról ne!

Rendező:
Anna Kis
Producer:
Sára László, Marcell Gerő
Operatőr:
Nagy Zágon, Gergő Somogyvári , Ákos Nyoszoli, András Táborosi, Domonkos Rónai
Vágó:
Zsolt Hájos