Program

Részletes Program

2021-03-01
2021-03-02
2021-03-03
2021-03-04
2021-03-05
2021-03-06
2021-03-07
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Beszélgetések élőben a fesztiválstúdióból
a beszélgetések felületeinken továbbra is megtekinthetőek
---

12:50-től online bejelentkezés a studióból. Műsorvezető: Krug Emília

13:00

Beszélgetés Nagy Ervin színművésszel, a nemzetközi zsűri tagjával

13:15

Beszélgetés Molnár Piroskával, a Nemzet Színészével, a nemzetközi zsűri tagjával

13:30

Beszélgetés Sós Ágival és Balogh Ritával, a fesztivál alapítóival

14:10

Beszélgetés a CSAPDA A NETEN című film producerével: Pavla Klimesová

14:40

14:40 Beszélgetés a film Civil Nagykövetével: Varga Aida (Hintalovon Alapítvány), dr Varga Felícia

15:25

Filmelőzetesek

15:45

Beszélgetés a KEDVES KÉM című film rendezőjével: Maite Alberdi

16:05

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével: Hegyesiné Orsós Éva ("Életet az Éveknek" Országos Szövetségének elnöke)

16:35

Beszélgetés Perintfalvi Rita teológussal, a nemzetközi zsűri tagjával

17:00

Beszélgetés Karsai Ronival: "A filmfeliratozás kihívásai"

17:35

Beszélgetés az ÚJRA EGYÜTT című film rendezőjével: Mira Jargil

18:05

Beszélgetés Nagyné Rózsa Erzsébet és Sayfo Omar Közel-Kelet kutatókkal

18:40

Beszélgetés Nagy Ervin színművésszel, a nemzetközi zsűri tagjával

19:00

Beszélgetés Lukács Csabával és Lakner Dáviddal (Magyar Hang újságírók)

19:30

Beszélgetés a GYILKOS SZALÁMITAKTIKA című film rendezőjével: Ramona S. Diaz

19:50

Beszélgetés Farahnaz Karimy-val, a BIDF 2021 arcával 

20:20

Filmelőzetesek

20:30

Krug Emília beszélget a film Civil Nagykövetével, Nagy Gáborral (újságíró, HVG) és Munk Veronikával (főszerkesztő, Telex)

21:30

Beszélgetés a CSAPDA A NETEN című film producerével: Pavla Klimesová

22:00

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével: Varga Aida (Hintalovon Alapítvány)

10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Beszélgetések élőben a fesztiválstúdióból
a beszélgetések felületeinken továbbra is megtekinthetőek
---

12:50-től online bejelentkezés a stúdióból. Műsorvezető:  Krizsó Szilvia

13:00

Beszélgetés Kocsis Ágnes filmrendezővel, a nemzetközi zsűri tagjával                                              

13:30

Beszélgetés a Diák Civil Nagykövetek koordinátoraival: Romvári Boldizsár, Végső Panni                                                                                                           

14:05

 Filmelőzetesek

14:20

Beszélgetés az ÖRÖK ÁRNYÉK című film rendezőjével: Mehrdad Oskouei

14:50

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével, Levkó Esztellával (színésznő), és Sárközy Miklóssal (iranisztika szakértő)

15:35

Beszélgetés A MOZDULAT MŰVÉSZETE című film rendezőivel: Börcsök Boglárka, Andreas Bolm

16:05

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével, Barda Beával (Trafó, ügyvezető igazgató), és Lőrinc Katalinnal (táncművész)

16:35

Beszélgetés Perintfalvi Ritával, a nemzetközi zsűri tagjával

17:15

Beszélgetés a MESÉK A ZÁRKÁBÓL című film rendezőjével, Visky Ábellel és a film egyik operatőrével, Nagy Zágonnal

17:50

A film Civil Nagykövete, Vecsei H. Miklós (színész) beszélget Barát Katalinnal (pszichiáter, családterapeuta)

18:20

Beszélgetés Bodnár Judit Lola újságíróval (24.hu), a nemzetközi zsűri tagjával

18:55

Beszélgetés az ÖN - KÉP című film rendezőjével: Katja Høgset

19:20

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével: Barát Katalin (pszichiáter, családterapeuta, anorexia szakértő)

20:15

 Filmelőzetesek

20:25

Beszélgetés a film Támogató Civil Nagykövetével, Fekete Gergővel (Artizán pékség, tulajdonos)

20:45

 Beszélgetés a GORBACSOV.MENNYORSZÁG című film rendezőjével: Vitalij Manszkij

21:15

Krizsó Szilvia beszélget Németh Andrással (újságíró, HVG) és Krekó Péterrel (politológus), a film Civil Nagykövetével

10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Beszélgetések élőben a fesztiválstúdióból
a beszélgetések felületeinken továbbra is megtekinthetőek
---

12:50-től online bejelentkezés a stúdióból. Műsorvezető: Piringer Patrícia

13:00

Beszélgetés Molnár Piroskával, a Nemzet Színészével, a nemzetközi zsűri tagjával

13:30

Beszélgetés a Nyugdíjas Zsűri képviselőivel: Gáspár Józsefné, Polgár Tibor

14:15

 Filmelőzetesek

14:35

Beszélgetés az OTTHONOM című film rendezőjével: Radu Ciorniciuc

15:05

A film Civil Nagykövete, Molnár László (Család, Gyermek, Ifjúság Egyesület alelnöke) beszélget B. Aczél Annával (pszichológus) és Orsós Róberttel (zenész tanuló)

15:35

Beszélgetés Bereczki Csabával (NFI, Nemzetközi Igazgató)

16:05

Beszélgetés az ANYAFÖLDEK című film rendezőjével: Gabriel Babsi

16:40

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével Búr Gáborral (Afrika kutató), és a film egyik producerével, Horváth-Szabó Ágival

17:15

Beszélgetés Perintfalvi Rita teológussal, a nemzetközi zsűri tagjával

17:30

Filmelőzetesek

17:50

Beszélgetés az EGY LÁNY HOSSZÚ FUTÁSA című film rendezőjével: Katrine Kjaer

18:20

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével: Lubics Szilvia (ultramaraton futó)

18:45

Beszélgetés a BIDF támogató Civil Nagyköveteinek koordinátorával, Strausz Mónikával 

19:10

Filmelőzetesek

19:30

 Beszélgetés a KISLÁNY VAGYOK című film rendezőjével: Sébastien Lifschitz

20:00

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével: Novák Angéla (előadóművész)

20:35

Beszélgetés Klág Dávid újságíróval (Telex), a nemzetközi zsűri tagjával

21:10

Filmelőzetesek

21:25

Beszélgetés A FESTŐMŰVÉSZ ÉS A TOLVAJ című film rendezőjével: Benjamin Ree

21:50

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével: Nyáry Krisztián (író)

10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Beszélgetések élőben a fesztiválstúdióból
a beszélgetések felületeinken továbbra is megtekinthetőek
---

11:50-től online bejelentkezés a stúdióból. Műsorvezető: Piringer Patrícia

12:00

Beszélgetések a nemzetközi zsűri tagjaival

12:55

Filmelőzetesek

13:10

Beszélgetés a diák versenyfilmek rendezőivel: Bíró Bálint (DOCNOMADS), Kirsch Dávid (METU)

13:40

Filmelőzetesek

13:50

Beszélgetés fiatal dokumentumfilmes producerekkel: Józsa László, Gyárfás Eszter, László Sára

14:35

Filmelőzetesek

14:50

Beszélgetés az EGY HÁZASPÁR című film producerével: Helle Faber

15:10

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével: Kriston Andrea (a Kriston egészségmegőrző program kidolgozója)

15:45

Filmelőzetesek

16:00

 Beszélgetés a diák versenyfilmek alkotóival: Elek Judit Sára, Zurbó Dorottya (SZFE)

16:30

Beszélgetés Zurbó Dorottya és Varga Ágota dokumentumfilm rendezőkkel

17:00

Filmelőzetesek

17:10

Balogh Rita fesztivál alapító beszélget Ferenczi Gábor, és Pálos György filmrendező tanárokkal

 

17:50

Beszélgetés AZ APA, AKI GYERMEKET HOZ A VILÁGRA című film rendezőjével: Jeanie Finley

18:15

Beszélgetés a Transvanilla Transznemű Egyesület képviselőivel: Bodrogi Bea (jogász), Föglein Karola (szexuálpszichológus)

 

18:50

Kerekasztal-beszélgetés a sajtószabadságról és a videó-újságírás kihívásairól: Gulyás Mártonnal, a Partizán Youtube-csatorna vezetőjével, Földes Andrással, a Telex újságírójával és Ács Dániellel, a 444 munkatársával

19:40

Beszélgetés az EGYÜTT A RINGBEN című film rendezőjével: Andre Hörmann

20:10

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével, Erdei Zsolt box világbajnokkal

20:50

Filmelőzetesek

21:05

Beszélgetés a MIÉNK A HAZA című film rendezőjével: Shamira Raphaela

21:35

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével: Boros Tamás (politikai elemző)

10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Beszélgetések élőben a fesztiválstúdióból
a beszélgetések felületeinken továbbra is megtekinthetőek
---

10:50-től online bejelentkezés a stúdióból. Műsorvezető: Piringer Patrícia

11:00

Beszélgetés Spronz Júliával (Patent Egyesület)

11:25

Beszélgetés Perintfalvi Rita teológussal, a nemzetközi zsűri tagjával

11:40

Beszélgetés alternatív iskolák pedagógusaival: Balassa Ágnes, Ozorai Judit, Buga Emőke

12:40

Filmelőzetesek

12:55

Beszélgetés a MINDÖRÖKKÉ WALCHENSEE című film rendezőjével: Janna Ji Wonders

13:25

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével Mautner Zsófiával (gasztroblogger) és Kereszty Gáborral (étterem tulajdonos), a film Támogató Civil Nagykövetével

13:55

Filmelőzetesek

14:05

Beszélgetés Hodován Milán filmzeneszerzővel

14:35

 Beszélgetés az ELFOJTOTT HANGOK című film rendezőjével: Estephan Wagner

15:10

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével, Purebl Györggyel (pszichiáter), és Szigeti Judittal (trauma-terapeuta)

15:40

Beszélgetés Gyárfás Dorka újságíróval (WMN)

16:05

Beszélgetés az ANYÁIM TÖRTÉNETE című film rendezőivel, Dér Asiával és Haragonics Sárival, és a film Civil Nagykövetével, Pál Mártonnal (örökbefogadó szülő) 

16:55

Filmelőzetesek

17:05

Beszélgetés Szabó Mátéval (TASZ igazgató)

17:40

 Filmelőzetesek

17:55

Beszélgetés A HEGY SZELLEME című film rendezőjével: Eliza Kubarska

18:20

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével, Kandrács Ildikóval (Hegy- és Sportmászó Szövetség elnöke), és Pintér Lászlóval

18:55

 Filmelőzetesek

19:15

Beszélgetés A SZTRIPTÍZTÁNCOS ÉS A TÁBORNOK című film rendezőjével: Andrei Kutsila

19:35

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével: Csonka András (színész)

20:15

Filmelőzetesek

20:25

Beszélgetés Kovács Bálinttal (újságíró, HVG), a nemzetközi zsűri tagjával

20:55

 Filmelőzetesek

21:10

Beszélgetés az ISTEN HOZOTT CSECSENFÖLDÖN című film rendezőjével: David France

21:40

Németh András (újságíró, HVG) beszélget Kajdi Csabával (Visage Models alapító tulajdonos), a film Civil Nagykövetével

10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Beszélgetések élőben a fesztiválstúdióból
a beszélgetések felületeinken továbbra is megtekinthetőek
---

10:50-től online bejelentkezés a stúdióból. Műsorvezető: Piringer Patrícia

11:00

Krug Emília beszélget a film Civil Nagykövetével, Nagy Gáborral (újságíró, HVG) és Munk Veronikával (főszerkesztő, Telex)

11:55

Beszélgetés a BIDF korábbi "arcaival": Bozóki Judit, Doma Samu

12:30

Beszélgetés az ISTEN HOZOTT A MENNYORSZÁGBAN című film rendezőjével: Lance Oppenheim

12:55

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével: Talyigás Katalin ("Életet az Éveknek" budapesti szervezetének elnöke)

13:30

Beszélgetés Buda Andreával (Cinema City marketing és PR igazgatója)

13:55

Beszélgetés a SZÜLETÉSI HELYE: AUSCHWITZ című film rendezőivel: Cseke Eszter, S. Takács András

14:25

Filmelőzetesek

14:40

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével, Orvos-Tóth Noémival (klinikai szakpszichológussal) és Finali Gáborral (rabbi)

15:15

 Filmelőzetesek

15:30

Beszélgetés a MÉG EGY UGRÁS című film rendezőjével: Emanuele Gerosa

16:05

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével, Lukács Vajkkal (parkour bajnok), és Lattmann Tamással (nemzetközi jogász)

16:35

Beszélgetés Madaras Gergely karmesterrel, a nemzetközi zsűri tagjával

17:05

Beszélgetés a SZEMTŐL SZEMBEN című film rendezőjével: John Webster

17:40

Beszélgetés a film Civil Nagykövetével, Al Ghaoui Hesnával (tudósító, író)

18:15

 Filmelőzetesek

18:25

Beszélgetés Strausz Mónikával a támogató Civil Nagykövetek koordinátorával

18:55

Beszélgetés a NOKTÜRN című film Civil Nagykövetével: Havasi Ágnes (ELTE BGYK oktatója, az Autizmus Alapítvány tanára) 

19:25

 Beszélgetés a film rendezőjével: Gwanjo Jeong

20:00

Ünnepélyes záróest és díjátadó

10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Back to top